107,6 FM

Gosc.pl z największą liczbą odsłon wśród serwisów chrześcijańskich

Pod względem liczby użytkowników serwisy Instytutu Gość Media - gosc.pl i wiara.pl - nieznacznie ustępują tylko Deonowi.

W sierpniu gosc.pl był liderem pod względem liczby odsłon spośród chrześcijańskich serwisów internetowych. Według danych dostarczonych przez Gemius/PBI odnotowaliśmy w tym okresie 12,09 mln odsłon. Drugie miejsce w kategorii serwisów chrześcijańskich zajął w tym miesiącu jezuicki portal Deon.pl - z wynikiem 8,07 mln odsłon.

Wspólnie z drugim religijnym serwisem wydawanym przez Instytut Gość Media - wiara.pl - odnotowaliśmy 13,99 mln odsłon. W szerszej kategorii serwisów religijnych więcej odsłon odnotowała tylko witryna Świadków Jehowy jw.org - 14,65 mln odsłon. 

Ze względu na liczbę użytkowników liderem w sierpniu jest Deon, którego strony odwiedziło 1,22 mln czytelników (z miesiąca na miesiąc spadek o 272 tys. użytkowników). Portale Instytutu Gość Media odnotowały wynik minimalnie niższy - 1,15 mln użytkowników (gosc.pl - 765 tys. i wiara.pl - 382 tys. użytkowników). Samodzielnie gosc.pl również zajmuje drugie miejsce w tym zestawieniu, a co cieszy najbardziej - w porównaniu z lipcem odnotowaliśmy wzrost liczby użytkowników o prawie 168 tys. Na trzecim miejscu znalazła się aleteia.pl, którą w sierpniu odwiedziło 466 tys. czytelników. Tuż za nią znalazły się stacja7.pl (427 tys.) i wiara.pl (381 tys.).

Te dane cieszą i motywują nas do tego, aby tworzyć dla Was coraz lepsze treści. Gosc.pl nie istniałby bowiem bez Was, Drodzy Czytelnicy. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

 

« 1 »
  • seitz
    10.10.2019 11:24
    Do codziennego czytania o tym co słychać w Polsce, na świecie i w Kościele nie ma nic lepszego jak gość.pl. Żaden niemiecki onet wydawany przez Axel Springer czy też obca nam kulturowo gazeta wybiórcza walcząca z chrześcijańską tradycją od pierwszego numeru nie umywa się do Was. Dzięki.
    doceń 8
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama