107,6 FM

Katowice. Początek Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Przedstawiciele biznesu, rządu, samorządowcy i ludzie świata nauki spotykają się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Do piątku będą trwały tam panele eksperckie, debaty oraz spotkania mające służyć rozwojowi przedsiębiorczości - w ramach dziewiątej edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kazimierz Karolczak, przewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

- komentował Kazimierz Karolczak, szef Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Kongres rozpoczął się panelem dyskusyjnym pod hasłem "Gospodarka dziś i jutro. Odpowiedzi na dylematy polskich przedsiębiorców". I o tych dylematach mówił Radiu eM przed momentem temu Jerzy Buzek.

Jerzy Buzek

Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej Tomasz Zjawiony przyznawał, że kongres od dawna ma międzynarodowy charakter.

Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej Tomasz Zjawiony

W wydarzeniach związanych z kongresem weźmie udział łącznie około ośmiu tysięcy uczestników.

Katowice. Początek Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw   Wśród gości kongresu nie brakuje przedstawicieli zagranicznych firm i rządów. Marta Sudnik-Paluch / Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama