107,6 FM

20.10.2019 | Polscy katolicy w Anglii i Walii | Nowe zasady formacji kapłańskiej

 

 

W "Kościelnych kontekstach" ks. Rafał Skitek mówi o problemie głodu na świecie, o którym pisze dziennik episkopatu Włoch "Avvenire".
cz.1

cz.2

Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii obchodzi 125-lecie. Uroczystość jubileuszowa odbędzie się 27 października. O jej działalności opowiada rektor misji, ks. Stefan Wylężek.
cz.1

cz.2

Nowe zasady formacji kapłańskiej w Polsce przyjęli biskupi na niedawnym zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski. Co nowego przynoszą, mówi ks. dr Marek Panek, rektor Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Tym żyje Kościół

Tym żyje Kościół   Niedziela 8:00. Zapraszają Aneta Kuberska-Bębas i Sylwester Strzałkowski

Prześladowania chrześcijan...
Papieskie pielgrzymki...
Relacje państwo – Kościół...
Ekumenizm...
Dialog z islamem...
Świeccy w Kościele...

…tym żyje Kościół

A my rozmawiamy o tym co niedzielę z naszymi gośćmi - ekspertami i świadkami.
Zapraszamy o 8.00.
 

Programy