107,6 FM

Kraków. Rozpoczęły się Targi Książki

W Centrum Expo Kraków rozpoczęły się dzisiaj 23. Międzynarodowe Targi Książki. Potrwają do niedzieli 27 października.

Prócz stoisk 550  wystawców z kraju i zagranicy, m.in. wydawców katolickich, będą zorganizowane także spotkania z 700 autorami, konkursy i dyskusje. W czasie trwania targów do Krakowa przyjedzie Olga Tokarczuk, tegoroczna noblista literacka, której książki publikuje krakowskie Wydawnictwo Literackie. W sobotę 26 października spotka się z czytelnikami w Centrum Kongresowym ICE, w niedzielę 27 października będzie zaś od godz. 10 podpisywać książki w księgarni Wydawnictwa Literackiego (ul. Długa 1).

Dzisiaj wieczorem zostanie rozstrzygnięty towarzyszący targom Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza na najlepszą książkę naukową z dziedziny humanistyki.

Jak co roku, uczestnikiem targów będzie "Gość Niedzielny" (stoisko C5). Przez wszystkie dni targowe swoje książki będzie podpisywał na stoisku Wydawnictwa Tyniec (stoisko C28) o. Leon Knabit.

Godziny otwarcia targów odbywających się przy ul. Galicyjskiej 9:
czwartek 24 października - od godz. 10 do 17,
w piątek i sobotę 25-26 października od godz. 10 do 19,
w niedzielę 27 października od godz. 10 do17.

Szczegółowy program targów jest dostępny pod adresem internetowym: www.ksiazka.krakow.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • gut
    24.10.2019 15:03
    *Dom bez książek jest jak plaża bez słońca.* [ ;-d ]
    *José Martí*
    doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama