107,6 FM

Śląskie. ZTM uruchamia dodatkowe linie i proponuje darmowe przejazdy komunikacją miejską 1 listopada

Kierowco zostaw samochód i skorzystaj z komunikacji miejskiej, bo będzie za darmo. Tak Zarząd Transportu Metropolitalnego zachęca do korzystania z autobusów, trolejbusów i tramwajów w dniu Wszystkich Świętych.

Już w najbliższy piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Z tego powodu panuje zwiększony ruch wokół śląskich nekropoli. Jedni sprzątają groby, drudzy już odwiedzają mogiły, na które nie dotrą 1 listopada. Z myślą o jednych i drugich Zarząd Transportu Metropolitalnego uruchomi 15 dodatkowych linii dojeżdżających do cmentarzy . Sześć z nich będzie kursować już od jutra (31 październik) - informuje Hubert Morawski z biura prasowego ZTM:

Co ważne - 1 listopada na wszystkich kursach autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych będą obowiązywać bezpłatne przejazdy.

Oprócz zniesienia opłaty za przejazd, przewoźnik uruchamia również dodatkowe linie - informuje Hubert Morawski:

Wszystkie autobusy, trolejbusy i tramwaje ZTM w piątek (1 listopada) będą kursować według sobotniego, albo specjalnego rozkładu jazdy. Szczegółowe informacje dostępne są na wszystkich przystankach oraz na stronie metropoliaztm.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama