107,6 FM

O. Wojciech Jędrzejewski OP do 13-latka z Bełchatowa

"Gdybyś miał potrzebę porozmawiania, to serdecznie Cię zapraszam."

Wojciech Jędrzejewski OP do 13-latka z Bełchatowa
Maskacjusz TV

 Podczas liturgii celebrowanej w parafii pw. NMP Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie, w której uczestniczyli kandydaci do bierzmowania 13-latek przyjął Ciało Pańskie, następnie wyjął je z ust i schował do kieszeni. Jak zareagowali księża i jaki był finał tej historii, dowiesz się w artykule poniżej:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Dremor_
  07.11.2019 10:37
  A co będzie, gdy się okaże, że po prostu ząb go bolał?
 • Yanosh
  07.11.2019 10:46
  Nigdy nie należy tracić nadziei co do człowieka !! Jedno jest jednak prawie pewne. Podejrzewam, że w sprawie młodego gościka z Bełchatowa zawiodła rodzina. Jeśli by rodzice chodzili z chłopakiem do kościoła i czynnie uczestniczyli we mszy świętej, żyli Bogiem na codzień - czy to ząb (aż mi się śmieć chce na ten ząb, bo ktoś robi z nas głupa prowokując!!) , chłopak by nigdy nawet o tym nie pomyslał, co zrobił.
 • Yanosh
  07.11.2019 14:50
  to jest niezwykle ciekawe, że bez przerwy ludzie zakładają "kluby poszukiwania sprzeczności" i "gdybają" "dywagują", a nie biorą rzeczywistości środkami najprostszymi. Niestety ale "Dremor" do takich należy. Nie spotkałem jego pozytywnego komentarza. A to dowodzi, że jest nastawiony właśnie tak jak pisze. Jedno jest tylko dziwne, że jakoś swoich komentarzy nie traktuje w kategoriach "dziś boli mnie brzuch" i nie komentuję z atakowaniem innych, jest zła pogoda, nie jestem zgryźliwy, patrzę z podogą na ludzi. . A to dowodzi jednego, wnioski pozostawiam. A tak a propos: przychodzi chłopak do kościoła, nikt go nie zna, przyjmuje komunię, wypluwa, jest prawie Halloween - a nie jakiś tam dzień w czerwcu... itd. więc bardzo proszę nie czarować, bo na królikach z kapelusza trochę się znam. Jedno co jest ważne - to propozycja o. W. Jedrzejewskiego OP duszpasterza młodzieży.
 • magdas
  08.11.2019 17:07
  Bardzo dobra inicjatywa!
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama