107,6 FM

Katowice. Na początku grudnia 5. Śląskie Targi Książki. Wśród gości: prof. Jerzy Bralczyk, Antoni Piechniczek czy Magda Gessler

Trzy dni, 150 autorów i ponad 200 spotkań - zbliżają się 5. Śląskie Targi Książki. Tegoroczna edycja odbędzie się od 6 do 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Co roku Katowice odwiedza ok. 30 tysięcy czytelników z całej Polski. - W zbliżającej się edycji wśród zaproszonych gości są m.in. Prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Bonda czy Marek Krajewski - mówi Sonia Draga - współorganizatorka targów:

Dodajmy, że Śląskie Targi Książki odwiedzi także znana restauratorka Magda Gessler, muzyk Sebastian Ridel, czy były reprezentant Polski w piłce nożnej Antoni Piechniczek.

 Miłośnicy czytelnictwa z całej Polski będą mogli porozmawiać ze swoimi ulubionymi autorami, zapoznać się z najnowszymi tytułami czy wziąć udział w wielkiej wymianie książek. - Podczas targów nie zabraknie też śląskich akcentów. Pojawią się książki o historii, kulturze i ludziach regionu - mówi Rafał Skąpski - prezes spółki Targi Książki:

Śląskie Targi Książki rozpoczną się 6 grudnia i potrwają do 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama