107,6 FM

Jak wysłać coś nietypowego?

Wysłanie paczki kurierem to pestka, ale co zrobić, gdy trzeba przewieźć coś dużego, jak szafa, kanapa albo motocykl.

Istnieje sporo firm transportowych, ale znalezienie tej właściwej jest czasochłonne. Dlatego już niemal 10 lat temu powstał serwis Clicktrans, dający dostęp do tysięcy sprawdzonych i doświadczonych przewoźników, dzięki którym można wysłać dowolną rzecz na terenie całej Europy.

Jak znaleźć rzetelną firmę, która przewiezie nietypową przesyłkę

Samochód, kanapa, pralka to nie są rzeczy, które wyślemy kurierem. Rozwiązaniem jest Clicktrans – serwis który pozwala znaleźć najlepszą opcję transportu dla dowolnej przesyłki. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy wejść na stronę Clicktrans, opublikować bezpłatnie ogłoszenie, w którym informujesz o przesyłce, jej wymiarach, wadze. Musisz także podać informację o trasie oraz terminie wykonania usługi. Następnie publikujesz ogłoszenie i pozostaje Ci jedynie czekać na wyceny od przewoźników. To oni proponują swoje wyceny w oparciu o informacje w ogłoszeniu. Wszystkie wyceny są publiczne, dlatego przewoźnicy przebijają swoje oferty, rywalizując o Twoje zlecenie, a Ty na tym korzystasz. To do Ciebie należy decyzja, o tym kto przewiezie Twoją paczkę.

Na Clicktrans możesz zadać pytania przewoźnikom, podpytać o ich doświadczenie oraz sprawdzić opinie na ich temat wystawione przez innych zleceniodawców. To daje pewność, że Twoja przesyłka trafi w dobre ręce. W bazie serwisu znajduje się już ponad 47 tysięcy firm z całej Europy. Przewoźnicy są wcześniej weryfikowani, aby zleceniodawcy mieli pewność, że ich przesyłki będą transportowane przez profesjonalistów.

Co możesz wysłać z Clicktrans

Z Clicktrans przewieziesz wszystko i wszędzie. Dlatego serwis sprawdza się idealnie, gdy planujesz przeprowadzkę, sprowadzenie samochodu czy przewiezienie zwierzaka. Tysiące przewoźników w bazie specjalizuje się w najróżniejszych rodzajach transportu. Ponadto, firmy w bazie serwisu działają na terenie całej Europy, więc przewiezienie czegoś większego czy przeprowadzka za granicę nie stanowią problemu.

Clicktrans to platforma, która powstała w Polsce w 2010 roku i z sukcesami rozwija się także za granicą. Internauci z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech również mogą skorzystać z dedykowanych serwisów Clicktrans, aby szybko zamówić transport.

Jak przygotować rzeczy do transportu

Sporym wyzwaniem jest właściwe spakowanie przesyłki wielkogabarytowej. Przygotowanie używanych mebli, motocykla czy sprzętu AGD wymaga pracy i przemyślanego planu. Sporo informacji o transporcie nietypowych rzeczy znajdziesz na blogu o transporcie prowadzonym przez pracowników Clicktrans. Nie tylko spakowanie, ale także załadunek, jak i rozładunek towarów jest kłopotliwy. Dzięki Clicktrans ten ciężar mogą wziąć na siebie przewoźnicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama