107,6 FM

Rybnik zachęca do wymiany pieców. Akcja "Nie truj sąsiada" z udziałem Anny Dymnej i Kabaretu Młodych Panów

W Rybniku, jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce, rozpoczęto 4. edycję kampanii na rzecz wymiany pieców węglowych i przechodzenia na ekologiczne źródła ciepła. W akcji "Nie truj sąsiada" biorą udział członkowie Kabaretu Młodych Panów i Anna Dymna.

Akcja "Nie truj sąsiada" realizowana jest po raz 4 . W czterominutowym spocie biorą udział m.in. aktorzy. Kampania ma przekonać do inwestycji w wymianę pieców węglowych. Mówi Mieczysław Kieca prezydent Wodzisławia Śląskiego:

Dyrektor Związku Subregionu Zachodniego Adam Wawoczny zwraca uwagę, że mieszkańcy mogą liczyć na dofinansowanie i pomoc zewnętrzną:

Obecnie subregion zachodni realizuje projekt, w którym za kwotę 30 milionów złotych wymienionych będzie 2 tys. pieców węglowych.

Słuchaj także: Katowice. Śląski Ruch Klimatyczny ogłosił manifest klimatyczny. Zaprasza Marcina Krupę do rozmów

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama