107,6 FM

Osobista dedykacja od o. Szustaka za wsparcie hospicjów

To ostatnia szansa, by zdobyć pakiet książek o. Adama Szustaka z dedykacją i pomóc polskim hospicjom. Na Allegro Charytatywni trwa licytacja w ramach projektu "Cicha noc".

Na koncie Adwentowej Akcji Charytatywnej Fundacji Malak jest już ponad 100 tys. zł. - Chcemy wesprzeć hospicja w Polsce. Chcemy pomóc tym, którzy odchodzą z tego świata, pomóc ich bliskim w tych trudnych chwilach. To naprawdę piękna rzecz! - mówi o. Adam Szustak, zapraszając do udziału w  akcji "Cicha noc".

Jak podkreślają organizatorzy, "noc nie jest ani cicha, ani spokojna, jeśli dotyka nas lub naszych bliskich cierpienie". "Doświadczeniem szczególnym są sytuacje niedające wielkich szans na poprawę stanu zdrowia, czyli choroby przewlekłe (np. nowotwory). Odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z nimi jest opieka paliatywna świadczona przez hospicja" – piszą na stronie internetowej projektu.

Aby noc była naprawdę chwilą wytchnienia i odpoczynku zarówno dla człowieka doświadczonego chorobą, jak i dla jego najbliższych, fundacja zorganizowała "Cichą noc", czyli Adwentową Akcję Charytatywną.

W jej ramach zbierane są pieniądze dla hospicjów w Polsce. - Nie każda placówka ma dostateczny budżet, żeby zapewnić swoim podopiecznym i ich rodzinom najlepszą opiekę i pomoc w tak delikatnych okolicznościach. Nie pozwólmy, żeby braki funduszy niszczyły ideę niesienia ulgi w cierpieniu - apeluje o. Adam Szustak.

Aby pomóc, wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji lub wziąć udział w licytacji książek o. Szustaka z jego osobistą dedykacją. Można również kupić jeden z przedmiotów oznaczonych logo akcji w sklepie internetowym fundacji. Są wśród nich np. chusty do noszenia dzieci czy maskotki. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na rzecz akcji “Cicha noc”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama