107,6 FM

15.12.2019 | Spotkanie Taizé znów w Polsce | Czy bardzo potrzeba katechetów?

brat Wojtek z Taize podczas modlitwy w kościele NMP na Piasku we Wrocławiu   brat Wojtek z Taize podczas modlitwy w kościele NMP na Piasku we Wrocławiu
Karol Białkowski /Foto Gość

Na początek "Kościelne konteksty", czyli ks. Rafał Skitek zagląda do zagranicznych mediów. Tym razem temat dotyczy właśnie samych mediów.
cz.1

cz.2

Najbliższe Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się na przełomie grudnia i stycznia we Wrocławiu. Martwimy się, że młodych brakuje w kościołach, co ich więc ciągnie na spotkania Taizé? Rozmawiamy o tym z redaktorem Marcinem Jakimowiczem.
cz.1

cz.2

Jak bardzo potrzebujemy katechetów? I dlaczego potrzebujemy ich i w szkole, i w parafii? O tym mówią dr Magdalena Jóźwik i ks. prof. Roman Buchta, odpowiedzialni za Szkołę Katechetów Parafialnych i podyplomowe studia katechetyczne na Wydziale Teologicznym UŚ.
cz.1

cz.2

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Tym żyje Kościół

Tym żyje Kościół   Niedziela 8:00. Zapraszają Aneta Kuberska-Bębas i Sylwester Strzałkowski

Prześladowania chrześcijan...
Papieskie pielgrzymki...
Relacje państwo – Kościół...
Ekumenizm...
Dialog z islamem...
Świeccy w Kościele...

…tym żyje Kościół

A my rozmawiamy o tym co niedzielę z naszymi gośćmi - ekspertami i świadkami.
Zapraszamy o 8.00.
 

Programy