107,6 FM

Fotograficy dla hospicjum

Zdjęcia Tomasza Sikory, Marcina Kydryńskiego, Janusza Gajosa… Trwa aukcja, z której dochód przeznaczony będzie na Hospicjum w Gliwicach.

To kolejna akcja wspierająca gliwickie hospicjum, jego bieżącą działalność oraz dalszą rozbudowę i modernizację placówki. Tym razem zaangażowali się fotograficy.

W Galerii na 6 przy ul. Matejki w Gliwicach otwarta została wystawa zdjęć, które autorzy przekazali na licytację. Wśród nich tacy uznani artyści, jak Tomasz Sikora, Wojciech Plewiński czy śląski fotografik Arkadiusz Gola. Znalazły się też zdjęcia aktora Janusza Gajosa, podróżnika Marcina Kydryńskiego czy siatkarza Piotra Gruszki, a także przez wiele lat współpracującego z naszą redakcją Romana Konzala.

Wszystkie prace można oglądać na stronie internetowej hospicjum. Tam też dostępne są informacje dotyczące licytacji. Aukcja będzie trwała do 27 grudnia do godziny 12.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, wpłaty będą dokonywane bezpośrednio na jego konto.

Fotograficy dla hospicjum   Wernisaż wystawy w gliwickiej W Galerii na 6. Zdzisław Daniec
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama