107,6 FM

Joanna Sadzik ponownie prezesem Stowarzyszenia "Wiosna"

Podczas walnego zgromadzenia rezygnację z funkcji prezesa z powodów osobistych złożyła Anna Wilczyńska.

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia "Wiosna", które odbyło się 16 grudnia, było okazją do podsumowania tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki i Weekendu Cudów. To wielkie przedsięwzięcie połączyło ponad 600 tys. osób - pracowników "Wiosny", wolontariuszy, darczyńców, partnerów akcji oraz rodzin w potrzebie. Pomoc o łącznej wartości 45 860 684 zł dotarła do 14 562 rodzin.

Podjęte zostały również ważne decyzje dotyczące stowarzyszenia. Anna Wilczyńska, od czerwca prezes "Wiosny", w związku z tym, że spodziewa się trzeciego dziecka, zakończyła pracę w zarządzie stowarzyszenia.

Anna Korzycka, od czerwca wiceprezes, w związku ze zrealizowaniem strategicznych zadań i zobowiązań, również podjęła decyzję o zakończeniu pracy w zarządzie stowarzyszenia.

Zarówno Anna Wilczyńska, jak i Anna Korzycka pozostają członkami stowarzyszenia i chcą angażować się w jego prace.

Zgodnie z rekomendacją Anny Wilczyńskiej na prezesa "Wiosny" wybrano Joannę Sadzik, która do 16 grudnia była wiceprezesem zarządu. Do zarządu dołączyli także dyrektorzy kluczowych działów: Agnieszka Grzechnik (dyrektor działu Szlachetnej Paczki i programów społecznych), Konrad Kruczkowski (dyrektor działu komunikacji i relacji z klientem) oraz Sebastian Widlak (dyrektor działu IT).

Piątą osobą tworzącą zarząd jest Dominika Langer-Gniłka, dyrektor działu współpracy z firmami i rozwoju.

Dołączenie do zarządu kolejnych osób jest kontynuacją realizowanego od czerwca procesu unowocześniania struktur zarządzania stowarzyszeniem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • paszczyk2
  19.12.2019 08:43
  Ale laudacja! A pani prezeska (ehm...) też pisze na swoim facebookowym profilu laudację zakończoną zawołaniem: "siła kobiet!"... A była to kiedyś szlachetna....
  doceń 5
 • żylasty
  19.12.2019 16:12
  wrogie przejęcie czyli zgrana paczka trwa
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama