107,6 FM

Katowice. Wigilia dla bezdomnych w parafii Świętych Piotra i Pawła

W domu parafialnym kościoła Świętych Piotra i Pawła w Katowicach odbyła się 25. Wigilia dla osób samotnych i bezdomnych. Uczestniczyło w niej prawie 200 osób.

Za nami 25. Wigilia dla osób samotnych i bezdomnych. Wydarzenie co roku organizuje parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach. Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy. W wydarzeniu wziął także udział biskup pomocniczy archidiecezji katowickiej Adam Wodarczyk:

Potrzebujący spotykają się przy wigilijnym stole, by wspólnie zjeść świąteczną kolację, przełamać się opłatkiem i kolędować:

W tym roku w wydarzeniu wzięło udział prawie 200 osób.

Katowice. Wigilia dla bezdomnych w parafii Świętych Piotra i Pawła   Ks. Andrzej Nowicki i bp Adam Wodarczyk. Agata Nurek

Warto dodać, że parafia Świętych Piotra i Pawła w Katowicach pomaga bezdomnym przez cały rok. Codziennie przygotowuje dla potrzebujących kilkadziesiąt posiłków.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama