107,6 FM

Tokio: 50 tys. darmowych biletów lotniczych dla zagranicznych kibiców

Japońskie linie lotnicze zaoferują zagranicznym turystom, którzy odwiedzą w przyszłym roku „Kraj Kwitnącej Wiśni” z okazji igrzysk i paraolimpiady, 50 tysięcy darmowych biletów na połączenia krajowe.

Chodzi o promocję mniej znanych rejonów i miejsc w Japonii. Aplikacja pozwalająca na zdobycie zagranicznym turystom darmowych biletów w Japan Airlines będzie dostępna od końca lutego. Obowiązywać będzie zasada "kto pierwszy ten lepszy". Loty zrealizowane zostaną od lipca do września 2020 r. – poinformowały media w Japonii.

Trzy lotniska Haneda Airport w Tokio, Osaka International Airport oraz Kansai International Airport – największe lotnisko na świecie zbudowane na sztucznej wyspie, będą obsługiwały rejsy z darmowymi biletami.

Igrzyska w stolicy Japonii rozpoczną się 24 lipca, a zakończą 9 sierpnia 2020. Paraolimpiada potrwa od 26 sierpnia do 6 września.

 

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama