107,6 FM

Komunikacją publiczną na Sylwestrową Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Dodatkowe tramwaje i autobusy

Dodatkowe kursy tramwajów i autobusów zostały zorganizowane dla mieszkańców. Wszystko po to, by łatwiej dojechać na plenerową imprezę na Stadionie Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów w minionym roku zgromadziła ponad 41 tysięcy uczestników.

Sylwestrową Moc Przebojów to wydarzenie, na które wstęp jest bezpłatny. - Dodatkowe kursy tramwajów i autobusów zapewnia Zarząd Transportu Metropolitalnego - mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy ZTM:

 Tutaj szczegóły rozkładu jazdy.

Dodatkowe kursy przygotowały także Koleje Śląskie. To 6 dodatkowych pociągów na trasie  Katowice - Gliwice, Zawiercie, Tychy, Rybnik, Lubliniec i Bielsko-Biała. Ceny biletów są normalne.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama