107,6 FM

Postanowienia noworoczne. Radio eM zapytało mieszkanców województwa śląskiego o plany na 2020 rok

Przełom roku to tradycyjnie czas, kiedy postanawiamy odmienić swoje życie. Zazwyczaj w postaci postanowień noworocznych. Jakie plany mają mieszkańcy województwa śląskiego na 2020 rok?

Koniec starego i początek nowego roku zawsze skłania do refleksji. Co się udało, a co dopiero przed nami? A może co warto dalej kontynuować? Stąd zwyczaj układania noworocznych postanowień:

Zdrowie, szczęście i powodzenie miałyby przyjść już od 1 stycznia. Tak do noworocznych postanowień podeszli dziś zapytani przez nas mieszkańcy regionu:

Psychologowie radzą, by jak już postanawiać to z konkretnym planem. Najlepiej rozpisanym w kalendarzu.

A jaki był 2019 rok?

Jak się okazuje miniony rok był dobry dla większości mieszkańców. Jak wynika z badań CBOSu większość badanych (56 proc.) ocenia, że 2019 r. był dla nich dobrym rokiem, przy czym dla 12 proc. bardzo dobrym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama