107,6 FM

Gliwice. Profesor Adam Maciejewski z nagrodą za najlepszą operację w 2019 roku

Profesor Adam Maciejewski uhonorowany nagrodą Godina. Kierownik Kliniki w Centrum Onkologii w Gliwicach został wyróżniony przez Amerykańskie Stowarzyszenie Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej.

Kierownik Kliniki w Centrum Onkologii w Gliwicach otrzymał nagrodę za najlepszą operację w 2019 roku. Profesor Adam Maciejewski został doceniony za zabieg na 6-letnim Tymku, który połknął granulat ługu sodowego, tzw. kreta. - Jego rehabilitacja przebiega tak, jak tego chcemy - mówi profesor Adam Maciejewski:

Czy ceniony na świecie chirurg może wkrótce opuścić gliwicki Oddział Narodowego Instytutu Onkologii? Dyrektor Krzysztof Składowski się tego nie obawia i zapewnia, że w Polsce profesor Maciejewski ma świetne warunki do rozwoju:

Profesor Adam Maciejewski jest pierwszym polskim lekarzem, który otrzymał nagrodę Godina. Wykonany przez niego zabieg jest ewenementem na skalę światową. Nikomu do tej pory nie udało się przeprowadzić jednocześnie przeszczepienia narządów i tkanek oraz szpiku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama