107,6 FM

Gliwice. Prezydent Adam Neumann ma kandydata na szefa PO. Zygmunt Frankiewicz też wskazuje Tomasza Siemoniaka

W przyszłą sobotę 25 stycznia odbędą się wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Dziś parlamentarzyści i samorządowcy z Gliwic - Krystyna Szumilas, Marta Golbik, Zygmunt Frankiewicz i Adam Neumann - udzielili swojego Tomaszowi Siemoniakowi.

Tomasz Siemoniak - to kandydat na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, którego wskazują politycy z Gliwic. Swojego poparcia udzieliły mu posłanki: Krystyna Szumilas i Marta Golbik - a także obecny prezydent Adam Neumann. Podobnego zdania jest były prezydent a obecnie senator Zygmunt Frankiewicz:

Pochodzący z Wałbrzycha były minister obrony narodowej podkreślał swoje przywiązanie do Gliwic:

Oznacza to, że poparcia w Gliwicach nie uzyskał wywodzący się z tego miasta Borys Budka. Oprócz Budki i Siemoniaka kandydują jeszcze Joanna Mucha, Bartłomiej Sienkiewicz oraz Bogdan Zdrojewski. Pierwsza tura wyborów przewodniczącego PO ma się odbyć 25 stycznia, ewentualna druga - 8 lutego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama