107,6 FM

Mysłowice. Żołnierze na ulicach miasta. Powstaje film o więzieniu i obozie pracy Rosengarten

Ulice Mysłowic zamieniły się w plan zdjęciowy. W mieście powstaje film mówiący o więzieniu i obozie pracy, jaki funkcjonował w Mysłowicach w latach 40. XX wieku.

W mieście robione są zdjęcia do najnowszego filmu historycznego, który powstaje na zlecenie Muzeum Miasta Mysłowice. - Produkcja ma się nazywać Rosengarten - mówi Wojciech Kubowicz, kustosz muzeum:

W zdjęciach biorą udział w większości aktorzy wolontariusze. Jarosław Talenga producent filmu przyznaje, że trudno zorganizować pracę ekipy filmowej na ulicach miasta:

Film ma mieć długość około 6 minut i będzie gotowy - prawdopodobnie w ciągu miesiąca. Będzie go można obejrzeć m.in. w muzeum.

Mysłowice. Żołnierze na ulicach miasta. Powstaje film o więzieniu i obozie pracy Rosengarten   Film opowiada historię z lat 40. XX wieku Mateusz Kornas / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama