107,6 FM

S. Janina Anna Kaczmarzyk wydaje płytę. Posłuchaj pierwszego singla

Jest związana z podwarszawskim Komorowem, ale już na zawsze zostanie zapamiętana jako autorka hitu Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej "Nie tak szybko" znanego szerzej jako "Pielgrzymkowe Despacito". Dziś ukazał się pierwszy singiel z płyty s. Janiny pt. "Zajmij się mną".

Pamiętacie s. Janinę Annę Kaczmarzyk i jej "Pielgrzymkowe Despacito"?

Już pod koniec sierpnia ubiegłego roku opowiadała nam o swoich muzycznych planach pod hasłem "Posynodalny projekt muzyki chrześcijańskiej". Najpierw posłuchajcie piosenki, która swoją premierę ma właśnie dziś, 31 stycznia. A poniżej przypominamy wywiad, w którym s. Janina wyjaśnia czym jest projekt.

Siostra Janina - Zajmij się mną
Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Patronat nad płytą, która jest efektem pracy siostry Janiny i całego zespołu ludzi objął m.in. Gość Niedzielny.

O "Posynodalnym projekcie muzyki chrześcijańskiej" opowiada s. Janina Anna Kaczmarzyk w rozmowie z Karolem Białkowskim:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Karolina
  31.01.2020 23:36
  Szczęść Boże! Podczas oglądania tego teledysku przyszło mi na myśl.. "To siostra powinna zająć się Panem Jezusem, wtedy On zajmie się siostrą." Z całym szacunkiem ale my młodzi ludzie (mam 25lat) nie takiej ewangelizacji potrzebujemy. Ten teledysk we wnętrzu kościoła nie pasuje... gryzie się... My młodzi oczekujemy, by zachęcać nas do tego, by patrzeć wyżej, patrzeć głębiej... a nie spłycać naszą wiarę katolicką... łatwo jest zrobić, by było fajnie i młodzieżowo, ale czy o to siostrze chodzi? Proszę nas traktować poważnie. W młodych jest potencjał i inteligencja... brakuje mi tego, by zakonnice czy kapłani potrafili zachęcić do kościoła poprzez swoje świadectwo pokornego i trwałego życia w cnotach... w poświęcaniu się dla Boga i Kościoła... przecież to jest fascynujące!! Czy w kółko trzeba nas zachęcać do wiary tym, że jest "fajnie". Nie jest nudno!! Że jesteście "normalni". Ale Wy nie możecie być "normalni" i żyć tym czym żyjemy my... bo my dopatrujemy się w Was Samego Boga... ten Świat daje nam tyle atrakcji, że ostatnie o czym myślę to iść do Kościoła , by się "wyszaleć" , by było tam tak samo jak tutaj... brakuje mi dziś tego kontrastu.. By z tego zabiegania móc wejść w przestrzeń, gdzie mogę się zatrzymać i również patrząc na osoby duchowne kierować swoje myśli Ku Bogu... bądźcie nam drogowskazem do tego jak żyć w pełni po katolicku, jak umieć w tym chaosie znaleźć w sobie ciszę i przestrzeń na dialog z Bogiem... otaczam modlitwą z serca. Czułam, że powinnam to napisać, choć to nie było łatwe. Ale tak czuję i inaczej nie potrafię. Z Panem Bogiem.
  doceń 19
 • Pod
  02.02.2020 14:54
  Skandaliczny popis, wulgarny
  doceń 4
 • Jadzia
  04.02.2020 16:03
  Piekne...
  doceń 0
 • Stanisława
  16.02.2020 16:47
  Siostra śpiewa pięknie, a kto śpiewa, dwa razy się modli (św. Augustyn).
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama