107,6 FM

Mikołów. Trwa budowa centrum przesiadkowego. Kiedy będzie gotowe?

Mikołów walczy z niską emisją i dlatego stawia na transport publiczny. W mieście trwa budowa centrum przesiadkowego, w ramach którego powstanie m.in. nowoczesny dworzec autobusowy, wiaty przystankowe i ponad 200 miejsc parkingowych.

W Mikołowie powstaje nowoczesne centrum przesiadkowe. - Do końca 2020 roku w pobliżu Dworca PKP powstanie ponad 200 miejsc parkingowych, nowy dworzec autobusowy i infrastruktura komunikacyjna - z czego cieszy się burmistrz miasta, Stanisław Piechula:

Mieszkańcy są zadowoleni i nie boją się utrudnień, jakie rozpoczną się niebawem:

Utrudnienia w ruchu w centrum Mikołowa mają rozpocząć się wiosną. Realizacja inwestycji ma potrwać 2 lata. Koszt całej inwestycji to łącznie 23  mln złotych, z czego sporą część miasto pozyskało z funduszy unijnych.

Mikołów. Trwa budowa centrum przesiadkowego. Kiedy będzie gotowe?   Nawet 200 aut będzie mogło zostać zaparkowanych na terenie centrum przesiadkowego w Mikołowie Agnieszka Skrzypczyk / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Kris
    07.02.2020 08:32
    W Mikołowie będą jeździły autobusy z drzwiami po stronie właściwej dla ruchu lewostronnego i będą podjeżdżały na przystanek od tyłu. Brawo dla osoby, która stworzyła te wizualizacje.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama