107,6 FM

Katowice. Miłośnicy architektury, wyposażenia wnętrz i mody opanowali Spodek i MCK. Trwa 5. edycja 4 Design Days

W Katowicach trwa piąta edycja 4 Design Days. Ponad 300 wystawców w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym prezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie architektury, wyposażenia wnętrz i mody.

Ostatnie dwa dni były przeznaczone dla profesjonalistów. Dziś (sobota) i jutro (niedziela) organizatorzy zapraszają mieszkańców.

Na jakie atrakcje mogą liczyć? Mówi Marta Stach, rzeczniczka prasowa targów:

4 Design Days to jedne z największych targów na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa w tej części Europy:

Targi zakończą się w niedzielę o godz. 18.00. 

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział 10 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tysięcy odwiedzających podczas dni otwartych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama