107,6 FM

Kryzys w świecie, kryzys w Kościele

Interesująca tematyka tegorocznych Wielkopostnych Wykładów Otwartych.

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na tegoroczny cykl Wielkopostnych Wykładów Otwartych, którego tematem przewodnim będzie kryzys – zarówno w świecie, jak i w Kościele.

Wykłady będą odbywać się w każdą sobotę Wielkiego Postu o godz. 15 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu (ul. Minorytów 4).

Podajemy program WWO 2020:

29 lutego -  ks. dr Andrzej Demitrów, biblista, WT UO: Kryzysy w Biblii

7 marca   -   ks. dr Janusz Podzielny, wykładowca teologii moralnej, WT UO: Kryzys w uzasadnianiu i przedstawianiu moralności katolickiej

14 marca  - ks. dr hab. Rajmund Porada, teolog - ekumenista, WT UO: Kryzys jedności w Kościele - kryzys ekumenii

21 marca -  ks. dr hab. Andrzej Anderwald, rektor WSD w Opolu: Kryzys ekologiczny w świetle encykliki Laudato si’

28 marca   mgr Sabina Waluś, doktorantka na WT UO: Cyfrowe dzieci, cyfrowe więzi – kryzys pokolenia iGen

4 kwietnia -   Ewa Kusz, psycholog, terapeuta, Centrum Ochrony Dziecka przy Akademii Ignatianum w Krakowie: Kryzys Kościoła w świetle wykorzystania seksualnego w Kościele

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama