107,6 FM

Katowice. Rekolekcje wielkopostne w Szkole Podstawowej nr 53 przełożone. Odbędą się w innej formie

Szkoła Podstawowa nr 53 w Katowicach przesuwa rekolekcje wielkopostne. Jak informuje dyrekcja placówki chodzi o to, by uniknąć zagrożeń związanych z koronawirusem.

Dyrektorka Irena Cichoń tłumaczy powody takiej decyzji i dodaje, że rekolekcje przybiorą nieco inną formę:

Dodajmy, że szkoła stosuje także inne środki ostrożności. W budynkach wiszą plakaty informujące o zasadach higieny, częściej czyszczone są też ławki, krzesła czy poręcze. Dezynfekowane są również materace i deski do pływania używane podczas lekcji WF-u.

Rekolekcje w mniejszych grupach

Proboszcz parafii św. Anny, ks. Zygmunt Klim podkreśla jednak, że "uczniowie wezmą udział w rekolekcjach, ale dopiero w wielkim tygodniu i w mniejszych grupach":

Proboszcz parafii podkreśla też, że salki katechetyczne będą dodatkowo dezynfekowane i na czas rekolekcji wyłączone z użytku dla innych grup parafialnych.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama