107,6 FM

Odwołane terminy spotkań "DUCHowej rEwolucji"

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej oraz duszpasterstwo młodzieży zmieniają termin spotkań młodzieży w ramach rekolekcji wielkopostnych "DUCHowa rEwolucja".

"DUCHowa rEwolucja" - wielkopostne spotkania ewangelizacyjne, przygotowywane w atrakcyjnej dla młodzieży szkół średnich formie, od kilku lat przyciągają rzesze młodych diecezjan bielsko-żywieckich. Jednakże w tym roku, w związku z epidemią koronawirusa, zadecydowano o odwołaniu zaplanowanych już spotkań.

Zaplanowane przedpołudnia z Dobrą Nowiną:

  • w Cieszynie - 19 marca,
  • w Oświęcimiu - 19 marca,
  • w Kętach - 26 marca,
  • w Bielsku-Białej - 2 i 3 kwietnia,
  • w Czechowicach-Dziedzicach - 2 kwietnia,

odbędą się w innych terminach, które zostaną podane w późniejszym czasie.

Jednocześnie duszpasterze wzywają wszystkich do modlitwy o Bożą ochronę przed epidemią koronawirusa, powrót do zdrowia dla chorych oraz pokój w sercach dla zlęknionych.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama