107,6 FM

Wolontariusze "Drachmy" zarażają... pomaganiem!

Młodzi z bielskiej fundacji "Drachma" organizują grupę wolontariuszy, którzy w zaistniałej sytuacji zagrożenia koronawirusem, wyrażą gotowość doraźnej pomocy w zakupach, wyprowadzeniu psa czy zawiezieniu do lekarza - jeśli zajdzie taka potrzeba.

Bielska "Drachma", znana z wielu projektów edukacyjnych, charytatywnych i ewangelizacyjnych, wychodząc naprzeciw narastającej potrzebie pomocy osobom starszym, chorym, mającym małe dzieci, zainicjowała akcję "Zarażamy pomaganiem".

Wolontariusze zapraszają do kontaktu telefonicznego - +48 606 404 763 - wszystkich, którzy mają trochę wolnego czasu i chcą pomóc komuś w obrębie osiedla Słonecznego w Bielsku-Białej (okolice salwatoriańskiej parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski) - "na Kluski" lub gdziekolwiek indziej.

"Organizujemy grupę wolontariuszy, którzy wyrażą gotowość doraźnej pomocy w zakupach czy wyprowadzeniu psa lub zawiezienia do lekarza, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy, powiedz mu o naszej akcji, żeby mógł skorzystać z naszej pomocy!" - piszą wolontariusze.

Jednocześnie zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy mogą ich wesprzeć środkami higienicznymi w tym: rękawiczkami i maseczkami lub przekazaniem darowizny na ten cel na konto:

Santander Bank Polska SA 62 1090 2590 0000 0001 2255 7993, z dopiskiem ZARAŻAMY POMAGANIEM.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama