107,6 FM

UM, kuria i inne instytucje ograniczają dostęp

Przed wyjściem z domu warto sprawdzić, czy załatwimy zaplanowaną sprawę. Zasadniczo nie chodzimy, ale dzwonimy i korzystamy z poczty elektronicznej.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym ograniczenia w dostępie interesantów wprowadza m.in. Urząd Miejski w Gliwicach. Począwszy od poniedziałku 16 marca 2020 r. wprowadzony zostanie zakaz swobodnego wstępu mieszkańców do budynków UM przy ul. Zwycięstwa i Jasnej oraz miejskich jednostek organizacyjnych. Szczegóły organizacji pracy Urzędu dostępne są w komunikacie TUTAJ

Również Kuria Diecezjalna w Gliwicach od 16 do 29 marca br. zawiesza działalność poszczególnych agend. W godzinach 9 do 12 dyżur będzie pełnić kancelaria dla obsługi spraw pilnych i koniecznych. Natomiast Sąd Biskupi będzie czynny dla interesantów w poniedziałek i czwartek, w tych samych godzinach.

W nagłych sprawach (bez wcześniejszego umówienia telefonicznego) dostępny będzie Urząd Stanu Cywilnego w Gliwicach - wejście  od ul. Wyszyńskiego.

Podobnie będzie we wszystkich instytucjach i urzędach, informacje najlepiej sprawdzać na stronach internetowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama