107,6 FM

Codzienne rozważania z sanktuarium Matki Dobrej Drogi

Proboszcz jezuickiej parafii Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach będzie udostępniał w internecie rozważania do Ewangelii z danego dnia.

Codzienne homilie do czytań mszalnych to stała praktyka w tym kościele, w nowej sytuacji naturalnie przeniesiona do internetu.  

Słowo na dzisiejszy wieczór:

Kościół jezuitów na osiedlu Kopernika w Gliwicach ma być w tym roku ustanowiony diecezjalnym sanktuarium Matki Dobrej Drogi. Słynie z cudownego obrazu Matki Bożej, umieszczonym w prezbiterium. W każdą środę odbywały się tutaj nowenny, połączone z uroczystą Eucharystią w powierzanych intencjach, a w tygodniu codziennie po wieczornej Mszy była możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy. Teraz Msze, według zamówionych intencji, będą odprawiane bez udziału wiernych w kaplicy domu zakonnego jezuitów, gdzie trwa modlitwa o ustanie epidemii.

Codzienne rozważania o. Roberta Więcka SJ można będzie znaleźć na stronie robertwiecek.pl i na parafialnym FB.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama