107,6 FM

Ten obraz łączy nas z Rzymem, tak bardzo doświadczonym epidemią

Telewizja Imperium w środę będzie transmitowała z gliwickiego sanktuarium nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

We wtorkowej nowennie w gliwickim kościele Podwyższenia Krzyża Świętego zawsze uczestniczyło wielu wiernych. Gromadzili się chętnie na wspólnej modlitwie przed cudownym obrazem, który jest kopią wizerunku z kościoła w Rzymie, tak bardzo teraz doświadczonym przez epidemię.

18 marca o 19.00 nabożeństwu bez udziału wiernych, transmitowanemu przez TV Imperium, przewodniczyć będzie bp Jan Kopiec.

Biskup gliwicki będzie także celebrował Eucharystię w katedrze w uroczystość św. Józefa 19 marca o 18.00 i w IV Niedzielę Wielkiego Postu 22 marca o 10.00.

BLIŻEJ BOGA: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach
tvimperium

Przypominamy, że w czasie kwarantanny Msze św. i nabożeństwa z katedry gliwickiej transmituje TV Imperium, dostępna w sieciach kablowych i w internecie pod adresem tvimperium.pl.

Program:

  • Niedziela – Msza św. o 10.00, Gorzkie Żale o 18.00.
  • W tygodniu – Msza św. o 8.00 i 18.00, w piątki Droga Krzyżowa o 18.00.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama