107,6 FM

Ministerstwo Zdrowia: 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Potwierdzono osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce - poinformowało w środę rano Ministerstwo Zdrowia. Nowe przypadki dotyczą czterech osób z województwa warmińsko-mazurskiego, dwóch z woj. śląskiego i po jednej osobie z woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Do tej pory potwierdzono w Polsce 246 przypadków zakażeń. Pięć osób zakażonych zmarło.

« 1 »
  • KRM
    18.03.2020 13:47
    Ciągle ta sama rządowa dezinformacja (na zasadzie pars pro toto). Ogłaszają ile osób zachorowało, ile zmarło ale brak aktualnych informacji na temat liczby osób, które wyzdrowiały. Ministerstwo podaje coraz większe liczby osób hospitalizowanych, jeszcze większe liczby osób poddanych kwarantannie ale nie podaje na bieżąco informacji pozytywnych o stanie zdrowia chorych. Nie wspominając już o tym, że te straszliwe informacje pozbawione są jakiegokolwiek kontekstu (układu odniesienia). Ilu czytelników wie, że w Polsce na co dzień przebywa w szpitalach ok. 180 000 osób?
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama