107,6 FM

Śląskie. Apel, by nie korzystać z Parku Śląskiego

O powstrzymanie się od korzystania z Parku Śląskiego, z powodu epidemii koronawirusa, zaapelowali szefowie tego obiektu. Urządzenia do rekreacji zostały wygrodzone i opatrzone stosownymi tablicami informacyjnymi.

- W związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu epidemii, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia z dnia 20.03.2020r., w szczególności ustanowienia czasowego ograniczenia działalności związanej ze sportem, rozrywką i rekreacją, Zarząd Parku Śląskiego apeluje o to, by nie korzystać z infrastruktury Parku Śląskiego - czytamy na stronie internetowej Parku Śląskiego.

Chodzi w szczególności o wszystkie urządzenia do rekreacji i zabawy.

W granicach Parku Śląskiego znajdują się m.in. Śląskie Wesołe Miasteczko, Śląski Ogród Zoologiczny, Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny, Planetarium Śląskie i Stadion Śląski.

Przypomnijmy, że wcześniej place zabaw zamknęły m.in.: lokalne władze Katowic, Chorzowa, Gliwic, Dąborowy Górniczej, Jaworzna, Będzina czy Czeladzi.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama