107,6 FM

Jezus dał im moc wyganiania wszelkich chorób poza koronawirusem?

W kolejnym odcinku "Antywirusa" o tym, dlaczego w Ewangelii nie jest powiedziane "módlcie się za chorych", ale "uzdrawiajcie chorych".

Ewangelia według Mateusza. Wersja 2020: „Udzielił im władzy, by leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości”. Poza koronawirusem, bo tego za Chiny nie przewidział - pisał Marcin Jakimowicz w swoim komentarzu na gosc.pl W kolejnym odcinku Antywirusa o tym, dlaczego w Ewangelii nie jest powiedziane "módlcie się za chorych", ale "uzdrawiajcie chorych".

Czy Marcin Jakimowicz nie chodzi do lekarza, kiedy choruje? - Chodzimy do lekarza, ale najpierw modlimy się całą rodziną o uzdrowienie - mówi dziennikarz "Gościa Niedzielnego". Dlaczego? Bo On jest Bogiem i rozdaje karty. Posłuchajcie:

[#8] Antywirus. Jezus dał im moc wyganiania wszelkich chorób poza koronawirusem?
Gość Niedzielny

Zobacz wcześniejsze odcinki:
Antywirus #1

Antywirus #2
Antywirus #3
Antywirus #4
Antywirus #5
Antywirus #6
Antywirus #7
Oglądaj i subskrybuj nasz kanał YouTube

TUTAJ: Przeczytasz artykuły Marcina Jakimowicza

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama