107,6 FM

Na żywo Msza Święta i różaniec za ś.p. ks. Piotra Pawlukiewicza. W środę msza pogrzebowa

Zapraszamy do włączenia się duchowo w transmisję Mszy Świętej za ś.p. ks. Piotra Pawlukiewicza. Transmisja na żywo o 19.25.

Eucharystii w Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na Nowym Mieście będzie przewodniczył bp Rafał Markowski. Początek Mszy Świętej o 20.00. Poprzedzi ją modlitwa różańcowa, która rozpocznie się o 19.25.

Różaniec i Msza św. w intencji ks. Piotra Pawlukiewicza
Archidiecezja Warszawska

Jutro odbędzie się Msza Święta pogrzebowa ks. Piotra Pawlukiewicza. Weźmie w niej udział tylko 5 osób - zgodnie z najnowszymi zaleceniami rządu na czas epidemii koronawirusa. Jutrzejsza msza pogrzebowa także będzie transmitowana przez Archidiecezję Warszawską. Początek o 11.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama