107,6 FM

Liturgia z dziećmi w czasach koronawirusa

Aleksandra Pietryga: Jak przeżywać Eucharystię we własnym domu z dziećmi? Jak przygotować się do liturgii, w której uczestniczymy za pośrednictwem mediów? Jak uświadomić naszym dzieciom, że ta Msza jest tak samo ważna i święta jak te, w których do niedawna uczestniczyliśmy w kościołach parafialnych?

Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele dni, a może nawet tygodni. Dziennikarka Gość.pl dzieli się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji i metodami, które wypracowuje ze swoją rodziną. Jak pomóc dzieciom w edukacji domowej? Jak znaleźć czas na pracę zdalną? Jak zadbać o życie duchowe?

Zapraszamy na transmisję dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama