107,6 FM

Ruszył #palmowachallenge dla młodych archidiecezji katowickiej!

Niedziela Palmowa... w domu? Da się! I to #mimodrzwizamkniętych. Duszpasterstwo Młodych oraz Duszpasterstwo Akademickie w Katowicach ruszyło z akcją, która potrwa aż do 5 kwietnia.

To coś dla młodych z archidiecezji katowickiej. #Palmowachallenge polega na tym, żeby codziennie wchodzić na facebookowe profile duszpasterstwa młodzieży - www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum" - www.facebook.com/DAcentrum. A tam - codziennie propozycje nowych zadań.

W niedzielę został tam zamieszczony filmik z krótkim przesłaniem, którym dzieli się z młodymi Halina Mlynkova.

- Zaśpiewaj z mamą lub tatą, siostrą lub bratem, dziewczyną lub chłopakiem Twój ulubiony hymn ŚDMowy (lub inną piosenkę religijną). Rozwesel innych! Nagraj to i wyślij do nas na prv (lub na kontaktmlodzi@gmail.com). Najzdolniejsi otrzymają nagrody! - czytamy na Facebooku

Wśród nagród - dla najwytrwalszych uczestników wydarzenia - jest szansa udziału w alpejskiej wyprawie "Ciemnych typów".

Każdego dnia przesłanie do młodych będzie wygłaszała inna znana osoba. Codziennie jednak w #palmowachallenge będzie się powtarzać drugie zadanie: "Pomódl się "Ojcze nasz" za wszystkich chorych na skutek epidemii".

Akcja zakończy się w Niedzielę Palmową Mszą świętą on-line w samo południe w katowickiej katedrze.

#Palmowachallenge otworzył arcybiskup katowicki Wiktor Skworc, nagrywając przesłanie dla młodych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama