107,6 FM

Zadanie na dziś w #palmowachallenge: podnieś innych na duchu!

Kolejne zadanie pojawiło się na facebookowych profilach duszpasterstw młodych i studentów archidiecezji katowickiej. Z ulubionej książki wybierz inspirujący cytat i...

Zadanie, które pojawiło się w piątek wieczorem, brzmi: „Weź do ręki ulubioną książkę, wybierz z niej wartościowy, inspirujący cytat… Podnieś innych na duchu! Z książką w ręce - podziel się nim na filmie + modlitwa Ojcze nasz za wszystkich chorych na skutek pandemii”.

Przy okazji #palmowachallenge do dobra zachęca w nagranym specjalnie dla młodych na Śląsku filmiku aktorka Olga Kalicka. Mówi m.in. o modlitwie. I o tym, że bardzo chciała być na Światowych Dniach Młodzieży, obchodzonych w Niedzielę Palmową. - Nie ma nas tam, ale jesteśmy tu i teraz i możemy każdego dnia zrobić coś dobrego dla siebie i coś dobrego dla innych - proponuje. - Pozdrawiam was serdecznie! Z Bogiem! - mówi.

Film z przesłaniem Olgi Kalickiej - na facebookowych profilach duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych i katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum.

Tam też codziennie o 19.00 pojawiają się nowe zadania.

#Palmowachallenge jest związany z przygotowaniem do internetowego spotkania młodych archidiecezji katowickiej w Niedzielę Palmową w katowickiej katedrze. Początek 5 kwietnia w samo południe na kanale w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama