107,6 FM

Śląskie. Dwie kolejne ofiary koronawirusa

Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane dotyczące koronawirusa. Zmarły 67-letnia kobieta z Częstochowy i 88-letnia kobieta hospitalizowana w Raciborzu, która miała choroby współistniejące.

Resort zdrowia podał też informacje o nowych zarażeniach. To 120 osób, najwięcej bo aż 50 zdiagnozowano w województwie śląskim.

Pozostałe potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj. wielkopolskiego, 14 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 6 osób z woj. lubuskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz 2 osób z woj. świętokrzyskiego.

Łącznie w Polsce zdiagnozowano do tej pory 3503 zakażenia. Śmierć w związku z COVID-19 poniosły 73 osoby.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama