107,6 FM

Wielka zmiana dla parafii, które chcą transmitować na YT, ale mają za mało subskrybentów

Parafie w czasie pandemii mogą być zwolnione z ograniczenia, która nie pozwala prowadzić na YouTube transmisji na żywo. Chodzi o wymóg posiadania co najmniej 1000 subskrybentów.

Aby skorzystać ze zwolnienia, wystarczy wysłać prośbę o to na adres: parafie.zwolnienie@gmail.com. Odpowiedzi mają być udzielane według kolejności zgłoszeń. Google zaoferował też bezpłatne szkolenia dla parafii zainteresowanych transmisjami. Można także skorzystać z naszego gościowego webinara.

O sprawie poinformowało Biuro Prasowe KEP. Za inicjatywę podziękował rzecznik prasowy Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.  - Szczególnie istotne są one w czasie Triduum Paschalnego i Wielkanocy, kiedy to z powodu rygorów sanitarnych pozostajemy w domach – zauważył, dodając, że do przeprowadzania transmisji z parafii zachęcał  przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

 

« 1 »
  • matzim
    10.04.2020 23:21
    Ale przecież ten wymóg jest tylko do transmisji na urządzeniach mobilnych... https://support.google.com/youtube/answer/2853834?hl=pl
    doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama