107,6 FM

Wielki Piątek. Wyjątkowy koncert w internecie

Zespół Śpiewaków Miasta Katowice "Camerata Silesia" zaprasza na wyjątkowy koncert. Wyjątkowo - słuchać go można w zaciszu własnego domu.

Tradycyjnie Zespół Śpiewaków Miasta Katowice "Camerata Silesia" zaprasza na koncert "Miserere Mei Deus - muzyka na Wielki Piątek".

Jednak z uwagi na stan epidemii odbędzie się on za pośrednictwem internetu. Aby dołączyć, wystarczy o godz. 23 śledzić kanał zespołu na YouTubie lub profil na Facebooku.

Zespół wystąpi pod batutą Anny Szostak. Za recytacje odpowiada Adam Myrczek.

Jednocześnie przypominamy, że w ramach akcji #zostańwdomu "Camerata Silesia" opracowała i nagrała pieśń wielkopostną „W krzyżu cierpienie".
Zachęcamy do posłuchania utworu.

Camerata Silesia – W krzyżu cierpienie
Camerata Silesia

Wielki Piątek. Wyjątkowy koncert w internecie
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama