107,6 FM

Miłosierdzie w czasach zarazy. Jak nie stracić nadziei i mocniej zaufać Jezusowi

Aleksandra Pietryga i ks. Adrian Chojnicki, opiekun duchowy Wspólnoty Jezusa Miłosiernego w Rybniku, rozmawiali o tym, jak w obliczu pandemii, zagrożenia życia i ubóstwa uwierzyć, że Bóg nie stracił kontroli nad naszym życiem.

Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele tygodni. Aleksandra Pietryga, dziennikarka Gość.pl i zaproszeni przez nią goście, dzielą się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji.

Zapraszamy na spotkanie LIVE z ks. Adrianem Chojnickim, opiekunem duchowym Wspólnoty Jezusa Miłosiernego w Rybniku. Dziennikarka i ksiądz rozmawiali o najlepszej nowinie w dziejach świata, jaką jest Boże Miłosierdzie. Jak w obliczu pandemii, zagrożenia życia i ubóstwa uwierzyć w to, że Bóg nie stracił kontroli nad naszym życiem. Jak w tym czasie jeszcze mocniej przylgnąć do Jego Miłosierdzia.

Zapraszamy na transmisję dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama