107,6 FM

Archidiecezja. Ministrancki komentarz do czasu epidemii

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna proponuje tym razem własną interpretację hitu "Bella ciao". Oryginalny utwór przeżywa teraz "wielki come back" dzięki serialowi "Dom z papieru".

Teledysk powstał zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami - każdy z uczestników nagrywał się we własnym zakresie. "I znów się budzę, dziś po 12.00, bo siedzę w domu, siedzę w domu, w domu..." - śpiewają ministranci z Bogucic.

Teledysk to zabawny komentarz do obecnej rzeczywistości i jednocześnie nawiązanie do jednego z najpopularniejszych obecnie utworów. "Bella ciao" to utwór początkowo popularny jako melodia klezmerska we Włoszech. Słowa powstały najprawdopodobniej w latach 40. ub. wieku wśród partyzantów w północnej części kraju.

Obecnie piosenka zyskała na popularności dzięki serialowi wyprodukowanemu przez hiszpańską telewizję i wykupionemu przez platformę Netflix.

MWM - SIEDZĘ W DOMU (PARODIA Bella ciao) #ZOSTANWDOMU
MWM - Ministrancka Wytwórnia Muzyczna
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama