107,6 FM

Zmarła pierwsza pielęgniarka zarażona koronawirusem

Pracowała w Szpitalu Rejonowym w Kozienicach.

Zarażona koronawirusem 59-letnia pielęgniarka została przetransportowana karetką pogotowia z Kozienic do szpitala MSWiA w Warszawie. Po przyjęciu do lecznicy była reanimowana. Akcja, niestety, nie przyniosła rezultatu. Kobieta zmarła.

Od kilku dni pielęgniarka była leczona na oddziale wewnętrznym w szpitalu w Kozienicach. Trzykrotnie wykonano jej badania na obecność koronawirusa. Dopiero ostatni wynik okazał się pozytywny.

To druga śmierć zarażonego koronawirusem pracownika służby zdrowia. Kolejna, niestety, w rejonie radomskim. W miniony czwartek Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu poinformował o śmierci Roberta Skóry, jednego ze swoich pracowników, 46-letniego fizjoterapeuty, który zaraził się SARS-CoV-2 w pracy.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama