107,6 FM

Pandemia koronawirusa na świecie. Radio eM pyta studentów

Problemy z odzieżą medyczną i odpowiednią ochroną personelu medycznego - to w dobie pandemii bolączka całego świata. Są też kraje takie jak Australia, gdzie pandemia koronawirusa powoli wygasa. Czy zniesione są restrykcje?

Radio eM znowu zagląda do różnych państw świata, by sprawdzić jak inni radzą sobie z pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że po raz pierwszy robiliśmy to tydzień temu - za pośrednictwem studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC.

Wolontariusze z całego świata brali udział w projektach w Katowicach i wrócili do swoich ojczyzn. Ich relacje zbiera Marcin Iciek:

Pandemia koronawirusa na świecie. Radio eM pyta studentów   Zdjęcie ilustracyjne Gabriela Iciek

Kraje na całym świecie różnie radzą sobie z epidemią:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama