107,6 FM

Księża archidiecezji lubelskiej zebrali 150 tys. złotych na pomoc dla szpitala

Na apel abp. Stanisława Budzika, by każdy ksiądz z naszej diecezji przekazał prywatne pieniądze w ramach jałmużny wielkopostnej, odpowiedziało wielu kapłanów.

Ksiądz Adam Jaszcz, rzecznik archidiecezji lubelskiej, opublikował na Twitterze informację o podziękowaniach otrzymanych od Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej za zebranie 150 tys. złotych na rzecz szpitala. To pieniądze, które zostały zebrane od kapłanów archidiecezji lubelskiej, którzy odpowiedzieli na apel abp. Stanisława Budzika.

Pieniądze zostaną przekazane na zakup kardiomonitora oraz na wyposażenie kaplicy szpitalnej w COZL. List z podziękowaniami przysłała już szefowa Centrum Onkologii prof. Elżbieta Starosławska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama