107,6 FM

Śląskie. Medycy z siedmiu szpitali mogą podróżować za darmo. Powstała "baza usług na żądanie"

Darmowa wypożyczalni skuterów i hulajnóg, a także bezpłatne przejazdy taksówką. To usługi jakie przygotowano dla medyków. Znaleźć je można na stronie internetowej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Bezpłatne przejazdy taksówką, hulajnogą czy motocyklem dla medyków. Metropolia uruchomiła bazę usług na żądanie. Za darmo mogą z nich korzystać pracownicy służby zdrowia siedmiu placówek w naszym regionie. - Po tym jak pojawiły się ograniczenia liczby osób w autobusach i tramwajach, wyszliśmy z inicjatywą dla medyków - mówi Marcin Domański, kierownik projektu Mobilna Metropolia:

Większość z tych udogodnień dotyczy pracowników szpitali zakaźnych w Bytomiu, Chorzowie i Tychach, szpitala MSWiA w Katowicach, Górnośląskiego Centrum Medycznego w Ochojcu, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Barbary w Sosnowcu i Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Marcin Domański, kierownik projektu Mobilna Metropolia dodaje, że metropolia w czasie pandemii koronawirusa stara się dostosować swoje usługi także do potrzeb wszystkich mieszkańców:

Baza dostępnych usług znajduje się na stronie internetowej: infogzm.metropoliagzm.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama