107,6 FM

Śląskie. Galerie handlowe otwarte. Nowe zasady dla klientów

Galerie handlowe są ponownie otwarte dla klientów i przed niektórymi z nich ustawiają się kolejki. Tak było przed katowickim sklepem IKEA. Jak powinni być przygotowani klienci?

Polacy masowo ruszyli do galerii handlowych. Od wczoraj można tam robić zakupy, ale nie wszystkie punkty są otwarte. Restauracje działają tylko na wynos, zamknięte są strefy relaksu.

- Obowiązkowym wyposażeniem klienta są teraz maseczka i rękawiczki, ale to nie zraża do zakupów - mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy:

Ze sklepów zniknęły też wyspy i ławeczki, tak, by umożliwić klientom swobodne poruszanie się wzdłuż sklepowych korytarzy. Przypominamy, że bezpieczna odległość to 2 metry.

- Przy Centrum 3 Stawy ruch nie najgorszy, ale - jak zapewnia Michał Raszka, rzecznik galerii, przygotowując się na otwarcie, trzeba było zastosować pewne środki ochrony:

Na razie swobodnie możemy robić zakupy w sklepach odzieżowych, obuwniczych, z elektroniką i wyposażeniem wnętrz. Poczekamy jeszcze na otwarcie restauracji, które na razie działają w galeriach tylko na wynos, a także na kawiarnie i strefę beauty.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy