107,6 FM

Domowa Szkoła Animatora już wystartowała

To propozycja ekipy Młodzi na Progu, która chce wspierać on-line działających w parafiach animatorów.

Dzisiaj pojawił się pierwszy film, zapowiadający cykl cotygodniowych spotkań. Propozycja dla tych, którzy prowadzą grupy i są odpowiedzialni za ich formację.

- To szkoła, która otwiera drzwi dla uczniów z wielu parafii i wspólnot. Mam nadzieję, że otworzy swoje drzwi dla ciebie, żebyś mógł stawać się ekspertem w swojej posłudze, animatorem, który zapala, inspiruje i jest wzorem do naśladowania. Prowadzącym innych ludzi do doświadczenia spotkania z żywym Bogiem, który zmienia życie – zaprasza Kateryna Bondarenko, która jest dyrektorem krajowym programu Młodzi na Progu (MNP).

Dni Otwarte Domowej Szkoły Animatora
Młodzi na Progu

 

Zajęcia prowadzone będą on-line. Co tydzień pojawi się film z propozycją konkretnego tematu, a w nim teoria, praktyka, przykłady z życia i posługi. Będzie możliwość osobistego zaangażowania i propozycja przepracowania tych treści w domu.

- Oprócz filmów na kanale youtube, chcemy stworzyć przestrzeń do spotkania i rozmowy. Miejsce, gdzie można zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź. Wymienić się poglądami z innymi uczestnikami szkoły, ubogacić się ich świadectwem i podzielić własnym doświadczeniem – mówi Kateryna Bondarenko. Swoje pytania można umieszczać w komentarzach na YT lub FB.

W najbliższym tygodniu na kanale youtube będą przedstawiane osoby, które poprowadzą zajęcia Domowej Szkoły Animatora. Informacje o programie można znaleźć na stronie internetowej MNP.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy