107,6 FM

Częstochowa. MPK z policjantami namawiało do noszenia maseczek w autobusach i tramwajach

Zasłanianie twarzy w środkach komunikacji miejskiej wciąż są obowiązkowe! O tym obowiązku w Częstochowie przypominali policjanci wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym.

Epidemia nie minęła i zasłanianie twarzy i nosa w komunikacji miejskiej jest konieczne. Problem w tym, że od kiedy poluzowano obostrzenia i na wolnym powietrzu ( z zachowaniem dystansu) zezwolono na chodzenie bez maseczek, niektórzy przestali je w ogóle nosić ze sobą i zakładać np. w komunikacji miejskiej. Sprawy w swoje ręce wzięli mundurowi i przedstawiciele częstochowskiego MPK. Podczas wspólnej akcji  policjanci pouczali pasażerów i rozdawali maseczki. - Mówi Maciej Hasik z Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Częstochowie:

Częstochowa. MPK z policjantami namawiało do noszenia maseczek w autobusach i tramwajach   Funkcjonariusze częstochowskiej Policji we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Częstochowie przeprowadzili akcję prewencyjną przypominającą o obowiązku zakładania maseczek podczas jazdy komunikacją miejską foto/ MZDiT i MPK w Częstochowie

A czy mieszkańcy regionu zakładają maseczki?

Częstochowscy policjanci ostrzegają - następnym razem, zamiast maseczek, mogą zacząć wręczać mandaty.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama