107,6 FM

25.08.2020| Z Fisheclectic o spotkaniu ze Słowem

Joanna i Łukasz małżeństwo muzyków, wokalistów, kompozytorów i producentów muzycznych tworzące zespół Fisheclectic w szczerej rozmowie o odkrywaniu Biblii i codziennym życiu Słowem Bożym.

Fisheclectic, Joanna i Łukasz Kupczyńscy   Fisheclectic, Joanna i Łukasz Kupczyńscy

- Kolega na wycieczce do NRD w 7 klasie podstawówki opowiedział mi o Jezusie. Kiedy wyszedłem z autobusu byłem innym człowiekiem - mówi Łukasz Kupczyński.

Rozmawiamy o początkach odkrywania Słowa Bożego, o rozkochaniu w Biblii i studiowaniu niezbędnym, by zapuszczać korzenie i pogłębiać wiarę. Usłyszycie też o tym, jak zrodził się pomysł na Fisheclectic i jak powstają śpiewane przez Joannę teksty.

 

Joanna i Łukasz Kupczyńscy   Joanna i Łukasz Kupczyńscy

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory nasi goście - zakonnicy i świeccy - opowiedzą o swoich ścieżkach duchowych. Zaprezentują bogactwo duchowości obecnych w Kościele katolickim, oraz podzielą się tym jak odkrywają Boga w Biblii i jak Słowo Boże inspiruje ich na co dzień. Boski wieczór codziennie latem w Radiu eM. Od poniedziałku do piątku o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.

Programy